Sivas Merkez Sevinç Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Sevinç Eczanesi logo
Sevinç Eczanesi logo

Sevinç Eczanesi

0
  • Sivas - Merkez
  • 03462413437
  • Sivas Lisesi Yukarısı,Hayri Sığırcı Cad.Karaca Apt.,Eski Cumartesi Pazarı,A101 Karşısı
  • 85
  • Yorum Yap
(0)

Sivas Merkez Sevinç Eczanesi. Nöbetçi Sevinç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Sevinç Eczanesi Sivas ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Sevinç Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Sevinç Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Sevinç Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sevinç Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Sevinç Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Haziran 2022 Cumartesi Sivas Merkez Nöbetçi Sevinç Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Sevinç Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Sevinç Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Sevinç Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Sevinç Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Sevinç Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sevinç Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Sevinç Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Sevinç Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Sivas İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Sivas ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Uğur Eczanesi

Sivas Merkez Uğur Eczanesi. Nöbetçi Uğur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Papatya Eczanesi

Sivas Merkez Papatya Eczanesi. Nöbetçi Papatya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tuğba Eczanesi

Sivas Merkez Tuğba Eczanesi. Nöbetçi Tuğba Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.