Sivas Merkez Aydoğan Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Aydoğan Eczanesi logo
Aydoğan Eczanesi logo

Aydoğan Eczanesi

0
(0)

Sivas Merkez Aydoğan Eczanesi. Nöbetçi Aydoğan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Aydoğan Eczanesi Sivas ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Aydoğan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Aydoğan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Aydoğan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aydoğan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Aydoğan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Haziran 2022 Cuma Sivas Merkez Nöbetçi Aydoğan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Aydoğan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Aydoğan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Aydoğan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Aydoğan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Aydoğan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Aydoğan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aydoğan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Aydoğan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Sivas İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Sivas ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Papatya Eczanesi

Sivas Merkez Papatya Eczanesi. Nöbetçi Papatya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tuğba Eczanesi

Sivas Merkez Tuğba Eczanesi. Nöbetçi Tuğba Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Uğur Eczanesi

Sivas Merkez Uğur Eczanesi. Nöbetçi Uğur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.